Elektryk
  • Jedlice
Elektryk
opolskie, Jedlice, opolskie, Polska
BA Glass Poland Sp. z o.o.
25. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Elektryk

Twój zakres obowiązków

  • Nadzorowanie pracy maszyn, urządzań, aparatów i instalacji elektrycznych
  • Dokonywanie na początku każdej zmiany obchodu podległych obszarów z zainstalowanymi w nich urządzeniami i instalacjami
  • Prowadzenie dziennika pracy warsztatu elektrycznego - rejestrowanie stwierdzonych uwag i nieprawidłowości, realizowanych zadań
  • Spisywanie stanu liczników energii elektrycznej w wyznaczonych godzinach i terminach
  • Wykonywanie okresowych przeglądów oraz pomiarów urządzeń, maszyn, aparatów i instalacji elektrycznych
  • Diagnozowanie i usuwanie usterek instalacji elektrycznych
  • Dokonywanie interwencji na podstawie zgłoszeń od kierowników lub pracowników bezpośrednio obsługujących urządzenia
  • Modernizowanie instalacji elektrycznych i rozdzielni elektrycznych
  • Współpracowanie z automatykiem zmianowym
  • Dbanie o porządek i prawidłową organizację pracy
  • Dbanie o odpowiedni stan techniczny narzędzi i osprzętu, używanie ich zgodnie z przeznaczeniem
  • Gospodarowanie materiałami, częściami i surowcami

Nasze wymagania

  • Min. zawodowe wykształcenie
  • Min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia SEP Gr 1 w zakresie eksploatacji do 110 kV
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Znajomość programów MS Word i Excel
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio w BA GLASS
  • Pełne wsparcie w procesie wdrożenia. Szkolenia prowadzone pod okiem specjalistów oraz praca w zakładzie, gdzie priorytetem jest bezpieczeństwo pracowników
  • Świadczenia świąteczne
  • Spotkania i imprezy firmowe
  • Praca w firmie z nowoczesnym parkiem maszynowym
  • Stały harmonogram pracy zmianowej

  • Praca opolskie
  • Elektryk opolskie
  • Elektryk Strzelce Opolskie
  • opolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941