Elektryk
  • Zielona Góra
Elektryk
Zielona Góra, Zielona Góra, lubuskie, Polska
Asistwork Sp z o.o.
18. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe jako elektryk
  • znajomość instalacji i naprawy systemów elektrycznych
  • zrozumienie i przestrzeganie norm i przepisów dotyczących bezpieczeństwa elektrycznego
  • umiejętność diagnozowania usterek i podejmowania odpowiednich działań naprawczych
  • uprawnienia SEP

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie z branży meblarskiej o ugruntowanej pozycji na rynku
  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą
  • wynagrodzenie podstawowe: 6500-7000 zł brutto + system premiowy
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00- 16.00 (docelowo 2- zmianowy system pracy: 6.00- 14.00, 14.00- 22.00)
  • szkolenia wstępne i wsparcie w rozwoju zawodowym
  • pracę przy innowacyjnej produkcji mebli w nowej hali produkcyjnej
  • przyjazną atmosferę pracy i komfortowe warunki pracy
  • dogodną lokalizację miejsca pracy (Zielona Góra ul. Gorzowska), z dostępem do miejsc parkingowych

  • Praca Zielona Góra
  • Elektryk Zielona Góra
  • Technik elektryk Zielona Góra
  • Zielona Góra - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914