Elektryk
  • Gdańsk
Elektryk
Gdańsk, Gdańsk, Pomorskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
10. 10. 2024

Posiadasz aktualne uprawnienia SEP? Do tego masz wiedzę z zakresu naprawy sieci elektrycznych ?

Daj się pozytywnie naelektryzować! Mamy ofertę idealnie skrojoną na miarę Twoich możliwości!

Stabilne i przejrzyste warunki zatrudnienia.

Zgłoś się do nas, a my zajmiemy się resztą - Nie czekaj, jest tylko jedno wolne miejsce!

Miejsce pracy: Pruszcz Gdański

Oczekujemy

  • doświadczenia przy naprawie układówelektrycznych
  • umiejętności czytania dokumentacji technicznej
  • gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym
  • aktualnych uprawnień energetycznych SEP do 1kV lub powyżej 1 kV
  • uprawnień energetycznych G2 (mile widziane)
  • gotowości do pracy na wysokości

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie bezpośrednio z firmą - umowa o pracę (bez okresu próbnego), pierwsza umowa na 12 m-cy
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia + comiesięczną premie uznaniową
  • pakiet benefitów pozapłacowych (prywatną opiekę medyczną, dostęp do katy sportowej, ubezpieczenie grupowe)
  • zniżki na zakupy
  • bezpłatny program wsparcia pracowników w trzech obszarach: psychologicznym, prawnym oraz finansowym
  • darmowy parking samochodowy i rowerowy

Zadania

  • naprawy i modernizacje sieci elektrycznych
  • diagnozowanie i usuwanie usterek elektrycznych
  • obsługa i utrzymywanie systemów technicznych (elektryka, wentylacja, klimatyzacja, chłodnictwo, gaz, p.poż)
  • wykonywanie przeglądów oraz modernizacji urządzeń elektrycznych
  • prowadzenie dokumentacji napraw i przeglądów
  • współpraca z firmami zewnętrznymi

  • Praca Gdańsk
  • Elektryk gdański
  • Elektryk Starogard Gdański
  • Elektryk Nowy Dwór Gdański
  • Elektryk Pruszcz Gdański
  • Elektryk Gdańsk
  • Technik elektryk Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690