Elektryk
  • Niemcy
Elektryk
Niemcy, Lipsk, Niemcy
Sepona Personal GmbH
4. 5. 2024

Sepona  GmbH - jesteśmy agencją pracy tymczasowej zatrudniającą fachowców z różnych branż, głównie budowlanej, a następnie oddelegowywaniem ich do naszych zaufanych klientów na terenie całych Niemiec.

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie i wykształcenie w zawodzie: elektryk
  • gotowość do podjęcia długoterminowej pracy w Niemczech
  • prawo jazdy i samochód

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie prac instalacyjnych i przyłączeniowych w budynkach mieszkalnych (montaż tras kablowych, podłączanie włączników i gniazdek)

Oferujemy:

  • stawka godzinowa 15,06 -18,00 Euro brutto/h plus 50 - 55 euro netto diety za każdy przepracowany dzień
  • punktualne wynagrodzenie
  • możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek
  • niemiecką umowę o pracę
  • premie lojalnościowe
  • dodatki świąteczne i urlopowe
  • opiekę polskojęzycznego konsultanta
  • zapewnione zakwaterowanie, opłacane przez pracownika

  • Praca Niemcy
  • Praca za granicą
  • Elektryk Niemcy

  • 110 655
    18 293