ELEKTRYK
  • Złotoryja
ELEKTRYK
Złotoryja, Dworcowa 2, 59-513 Wilków, powiat: złotoryjski, woj: dolnośląskie
Trenkwalder a Partner Sp. z o.o.
6. 8. 2024
od 7 000 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

Zadania:
montaż, instalacja i naprawa instalacji elektrycznych (kontenery),
układanie przewodów i linii energetycznych,
montaż i instalacja urządzeń zgodnie z planami elektrycznymi lub instalacyjnymi, dokumentacją techniczną,
wykonywanie przeglądów technicznych,
instalowanie i uruchamianie maszyn i urządzeń elektrycznych,
wykonywanie pomiarów, prób po montażu i naprawie instalacji, maszyn, urządzeń elektrycznych oraz dokonywanie oceny ich stanu technicznego.

Inne wymagania
[Inne : uprawnienia SEP E 1 w zakresie eksploatacji i pomiarów elektrycznych,
uprawnienia do odbiorów instalacji elektrycznej (D1, E).

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
dwie zmiany

Wyksztalcenia
zasadnicze zawodowe

  • Praca Złotoryja
  • Elektryk Złotoryja
  • Złotoryja - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544