Elektryk
  • Dabrowa Gornicza
Elektryk
Dąbrowa Górnicza, Dabrowa Gornicza, Silesian Voivodeship, Polska
FNUR Sp. z o.o.
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Elektryk

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie prac związanych z instalacjami elektrycznymi i teletechnicznymi.

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne min. średnie,
  • umiejętność obsługi komputera,
  • prawo jazdy kat. B,
  • umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych,
  • samodzielność oraz umiejętność pracy w zespole,
  • zaangażowanie w pracę, rzetelność, sumienność,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • chęć rozwijania umiejętności zawodowych.

To oferujemy

  • narzędzia potrzebne do pracy,
  • pracę w godzinach 7:00 – 15:00,
  • możliwość przyuczenia do zawodu,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • pracę w zgranym zespole i miłej atmosferze,
  • korzystne warunki płacowe,
  • szeroki pakiet socjalny: wczasy pod gruszą, premie świąteczne, prywatna opieka medyczna.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie wypoczynku
  • premie świąteczne

Firma FNUR Sp. z o.o. mająca siedzibę w Dąbrowie Górniczej poszukuje kandydatów na stanowisko Elektryk w Dąbrowie Górniczej.

  • Praca Dąbrowa Górnicza
  • Elektryk Dąbrowa Górnicza
  • Technik elektryk Dąbrowa Górnicza
  • Dąbrowa Górnicza - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055