Elektryk
  • Gdańsk
Elektryk
Gdańsk, Gdańsk, Pomorskie, Polska
ManpowerGroup Sp. z o.o.
31. 5. 2024

Zadania:

  • Montaż instalacji elektrycznych, układanie przewodów
  • Przeprowadzanie badań eksploatacyjnychinstalacji, dokonywanie pomiarów
  • Diagnozowanie stanu elementów, układów i urządzeń elektrycznych
  • Dokonywanie prostych napraw

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku: elektryka/elektromontera
  • Znajomość instalacji elektrycznych
  • Umiejętność czytaniaschematów elektrycznych
  • Dyspozycyjność do pracy 2-zmianowej (6-14, 14-22)
  • Uprawnienia SEP do 1 kVlub gotowość do ich wyrobienia

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracęlub kontrakt B2B (działalność gospodarcza) bezpośrednio u pracodawcy
  • Wynagrodzenie w wysokości 4700-7650 zł brutto –uzależnione od umiejętności
  • Możliwość podniesienia wysokości wynagrodzenia nadgodzinami
  • Benefity: ubezpieczenie grupowe Unum, opieka medyczna Luxmed, karta MultiSport, program poleceń pracowniczych
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
Dodatkowo:
  • Bezpłatny transport z Elbląga i okolic
  • Dofinansowanie dla osób dojeżdżającychdo pracy pow. 50 km w jedną stronę (do 250 zł/mies.)
  • Dla osób zmieniających miejsce zamieszkania: dodatek relokacyjny w wysokości łącznej 3000 zł nettolub zakwaterowanie na okres 3 miesięcy

Oferta dotyczy pracy stałej.

  • Praca Gdańsk
  • Elektryk gdański
  • Elektryk Starogard Gdański
  • Elektryk Nowy Dwór Gdański
  • Elektryk Pruszcz Gdański
  • Elektryk Gdańsk
  • Technik elektryk Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851