Elektryk
  • Nowa Wieś Wrocławska
Elektryk
, Nowa Wieś Wrocławska, dolnośląskie, Polska
EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.
23. 9. 2024

EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o. Autoryzowany partner producenta naczep SCHMITZ CARGOBULL AG poszukuje pracowników na stanowisko: Elektryk

Elektryk

Obowiązki

  • Wykonywanie diagnostyki i napraw układów elektrycznych pojazdów zgodnie z zaleceniami producenta
  • Wykonywanie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych pojazdów zgodniez technologią producenta
  • Obsługanarzędzi diagnostycznych
  • Utrzymanie prawidłowego stanu technicznego narzędzi/ urządzeń

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe
  • Doświadczenie na w/w stanowisku
  • Znajomość elektryki samochodowej oraz naczepowej
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych oraz schematów elektrycznych
  • Rzetelność i uczciwość
  • Dobra organizacja pracy
  • Czynne prawo jazdy kat. B, mile widziane prawo jazdy C lub C+E
  • Obsługa komputera
  • Silne zorientowanie na zadowolenie Klienta i wysoką jakość napraw
  • Inicjatywa w działaniu
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Chęć podnoszenia kwalifikacji

Oferujemy

  • Pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość dalszego rozwoju
  • Opiekę medyczną
  • Świadczenia ZFŚS
  • Dostęp do pakietów sportowych
  • Preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

109 035
19 836