Elektryk
  • Dąbrowa Górnicza
Elektryk
Łódź, Dąbrowa Górnicza, Śląskie, Polska
Arche Consulting
11. 9. 2024
Informacje o stanowisku

O pracodawcy:
Naszym klientem jest największy i najnowocześniejszy producent stali w Polsce skupiający prawie 50% krajowego potencjału produkcyjnego.
Obowiązki:
-zabezpieczenie sprawności maszyn i urządzeń,
-wykonywanie przeglądów,
-usuwanie awarii i usterek urządzeń elektrycznych,
-raportowanie działań,
-wykonywanie prac przy urządzeniach i instalacjach elektroenergetycznych,
-współpraca z pracownikami zespołu technicznego i produkcji,
Wymagania:
-wykształcenie średnie lub zawodowe,
-ogólna wiedza z zakresu elektryki,
-umiejętność czytania schematów elektrycznych,
-umiejętność obsługi przyrządów pomiarowych,
-uprawnienia SEP,
-brak przeciwwskazań do pracy na wysokości,
-praktyczne doświadczenie w zawodzie pokrewnym (elektromechanik, elektromonter, energetyk).
Nasz Klient oferuje:
-stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
-możliwość rozwoju i doskonalenie kwalifikacji poprzez kursy i szkolenia,
-bezpłatna nauka języków obcych,
-prywatna opieka medyczna,
-pracowniczy program emerytalny,
-ubezpieczenie na życie,
-pakiet świadczeń socjalnych (dofinansowania do wypoczynku, karty sportowe).
Zgodnie z ustawą z dnia 27 kwietnia 2016 r. o ochronie danych osobowych:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Arche Consulting Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w CV, w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym procesie rekrutacyjnym.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Arche Consulting Sp. z o.o. moich danych osobowych, zawartych w CV, w celu prowadzenia i administrowania procesami przyszłych procesów rekrutacyjnych z udziałem mojej osoby.
Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych przez Arche Consulting Sp. z o.o. potencjalnym pracodawcom w celu związanym z przedstawieniem im mojej kandydatury w ramach prowadzonych procesów rekrutacyjnych z udziałem mojej osoby.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Arche Consulting Sp. z o.o. moich danych osobowych w zakresie: imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu; w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Arche Consulting Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (40-112) przy ul. Morelowa 25. W przypadku wyrażenia przedmiotowej zgody, Pani-Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu związanym z prowadzeniem procesu rekrutacyjnego z udziałem Pani/Pana osoby.
Wpis KRAZ : 8162

  • Praca Łódź
  • Elektryk Łódź
  • Technik elektryk Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 561
    17 377