Elektryk | Utrzymanie Ruchu | atrakcyjne wynagrodzenie
  • Mikołów
Mikołów, Mikołów, śląskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
26. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • naprawy maszyn, usuwanie usterek (m.in. prasy do kucia, maszyny CNC)
  • kontrola stanu technicznego
  • montaż i uruchamianie nowych maszyn

Wymagania:

  • praktyczna wiedza z zakresy elektryki, hydrauliki, pneumatyki
  • umiejętność pracy w oparciu o rysunek techniczny i schematy elektryczne
  • uprawnienia SEP do 1 kV (możliwość wyrobienia ze wsparciem Pracodawcy)

Oferujemy:

  • umowę o pracę bezpośrednio z naszym Klientem
  • pracę w systemie trzyzmianowym (poniedziałek- piątek) oraz w jeden weekendowy dyżur miesięcznie (zmiana poranna)
  • perspektywę stabilnej współpracy
  • wysokie premie miesięczne za frekwencję i produktywność
  • atrakcyjną premię kwartalną
  • ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach
  • możliwość korzystania z kafeterii MyBenefit po okresie próbnym
  • wsparcie podczas okresu wdrożenia

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

  • Praca Mikołów
  • Elektryk Mikołów
  • Mikołów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714