Elektryk – Specjalista Ds. Utrzymania Ruchu (M/K)
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, Silesian Voivodeship, Polska
Hirschvogel Components Poland Sp. z o.o.
1. 10. 2024

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: reagowanie na awarie maszyn i urządzeń wspomagających oraz minimalizacja czasów awarii wykonywanie zadań związanych z procesem prewencyjnego i okresowego utrzymania ruchu wparcie przy planowaniu czynności TPM, raportowanie w zakresie posiadanych obowiązków współpraca z innymi działami wewnątrz organizacji WYMAGANIA: wykształcenie techniczne lub zawodowe doświadczenie w obszarze produkcji lub utrzymania ruchu w firmie produkcyjnej umiejętność czytania dokumentacji technicznej podstawowa znajomość sterowania PLC SIEMENS zaangażowanie i dokładność w działaniu, zdolności analityczne, organizacja pracy własnej uprawnienia SEP – wymóg konieczny Mile widziane uprawnienia na wózek, suwnice, podesty podstawowa wiedza z zakresu pneumatyki, hydrauliki oraz budowy maszyn znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu komnikatywnym OFERUJEMY: zatrudnienie bezpośrednio pod firmą pracę w systemie 4-brygadowym ZFŚS (tzw. „wczasy pod gruszą”, świadczenia świąteczne, dofinansowanie paczek dla dzieci, zapomogi) Medicover (pakiet podstawowy finansowany przez pracodawcę; możliwość rozszerzenia zakresu/pakietu na preferencyjnych warunkach, również na członków rodziny, partnerów/ki). Ubezpieczenie grupowe Pakiet sportowy Medicover Sport Bon z okazji narodzin dziecka Bony oraz nagrody za pomysły usprawniające pracę w organizacji Świętowanie urodzin – wyjście 2h wcześniej z pracy Dofinansowanie stołówki pracowniczej (215 zł) i maszyn vendingowych (15 zł). Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę Program rekomendacji pracowniczych – możliwość uzyskania dodatkowej premii aż 2500 brutto

  • Praca Gliwice
  • Pracownik utrzymania ruchu Gliwice
  • Specjalista ds. transportu Gliwice
  • Specjalista ds. HR Gliwice
  • Specjalista ds. turystyki Gliwice
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Gliwice
  • Specjalista ds. finansów Gliwice
  • Specjalista ds. reklamy Gliwice
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gliwice
  • Specjalista ds. Zakupów Gliwice
  • Specjalista ds. marketingu Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    100 078
    19 667