Elektryk – Specjalista ds. utrzymania ruchu (m/k)
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, Silesian Voivodeship, Polska
Hirschvogel Components Poland Sp. z o.o.
4. 8. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • reagowanie na awarie maszyn i urządzeń wspomagających oraz minimalizacja czasów awarii
  • wykonywanie zadań związanych z procesem prewencyjnego i okresowego utrzymania ruchu
  • wparcie przy planowaniu czynności TPM, raportowanie w zakresie posiadanych obowiązków
  • współpraca z innymi działami wewnątrz organizacji

WYMAGANIA:
  • wykształcenie techniczne lub zawodowe
  • doświadczenie w obszarze produkcji lub utrzymania ruchu w firmie produkcyjnej
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • podstawowa znajomość sterowania PLC SIEMENS
  • zaangażowanie i dokładność w działaniu, zdolności analityczne, organizacja pracy własnej
  • uprawnienia SEP – wymóg konieczny

Mile widziane

  • uprawnienia na wózek, suwnice, podesty
  • podstawowa wiedza z zakresu pneumatyki, hydrauliki oraz budowy maszyn
  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu komnikatywnym

OFERUJEMY:
  • zatrudnienie bezpośrednio pod firmą
  • pracę w systemie 4-brygadowym
  • ZFŚS (tzw. „wczasy pod gruszą”, świadczenia świąteczne, dofinansowanie paczek dla dzieci, zapomogi)
  • Medicover (pakiet podstawowy finansowany przez pracodawcę; możliwość rozszerzenia zakresu/pakietu na preferencyjnych warunkach, również na członków rodziny, partnerów/ki).
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Pakiet sportowy Medicover Sport
  • Bon z okazji narodzin dziecka
  • Bony oraz nagrody za pomysły usprawniające pracę w organizacji
  • Świętowanie urodzin – wyjście 2h wcześniej z pracy
  • Dofinansowanie stołówki pracowniczej (215 zł) i maszyn vendingowych (15 zł).
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę
  • Program rekomendacji pracowniczych – możliwość uzyskania dodatkowej premii aż 2500 brutto!

  • Praca Gliwice
  • Pracownik utrzymania ruchu Gliwice
  • Specjalista ds. finansów Gliwice
  • Specjalista ds. telekomunikacji Gliwice
  • Specjalista ds. PR Gliwice
  • Specjalista ds. reklamy Gliwice
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gliwice
  • Specjalista ds. Zakupów Gliwice
  • Specjalista ds. marketingu Gliwice
  • Specjalista ds. ofertowania Gliwice
  • Specjalista ds. Zarządzania Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 067
    19 687