Elektryk – Elektromonter Instalacji Elektrycznych
  • Gołkowice Górne
małopolskie, Gołkowice Górne, małopolskie, Polska
ReMar
8. 6. 2024

Nasze wymaganiaPoszukujemy osób z doświadczeniem w branży, bądź absolwentów szkół zawodowych do przyuczenia.•Doświadczenie na podobnym stanowisku•Umiejętność czytania dokumentacji technicznej•Zaangażowanie•Sumienność, dokładność, odpowiedzialność•Umiejętność pracy w zespole

Obowiązki

  • Praca na stanowisku Elektromonter instalacji elektrycznych,
  • •Montaż instalacji elektrycznych zgodnie z dokumentacją techniczną,
  • •Diagnozowanie i naprawa instalacji,
  • •Praca w delegacji

Wymagania

  • Poszukujemy osób z doświadczeniem w branży, bądź absolwentów szkół zawodowych do przyuczenia.
  • •Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • •Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • •Zaangażowanie
  • •Sumienność, dokładność, odpowiedzialność,
  • •Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Pełne wyposażenie: odzież robocza, narzędzia,
  • •Umowy o pracę,
  • •Możliwość rozwoju zawodowego,
  • •Atrakcyjne wynagrodzenie – premia uznaniowa,
  • •Chętnie podejmiemy pracę z samodzielnymi ekipami – osobami prowadzącymi własną działalność.

  • Mile widziane prawo jazdy kat.B

  • Praca małopolskie
  • Elektromonter małopolskie
  • Elektryk małopolskie
  • małopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851