Elektrotechnik
  • Olsztyn
Olsztyn, Olsztyn, warmińsko-mazurskie, Polska
Visimind Ltd Sp. z o.o.
7. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Obowiązki:

  • Integracja urządzeń pomiarowych (wizja, termowizja, laser)
  • Tworzenie/wdrażanie testów i procedur
  • Projektowanie/weryfikacja układów elektronicznych
  • Dobór podzespołów rynkowych
  • Montaż i lutowanie elementów elektronicznych
  • Projektowanie w 3D: urządzenia, systemy, mocowania
  • Wprowadzanie innowacji
  • Utrzymanie porządku w miejscu pracy
  • Serwisowe wyjazdy zagraniczne

Wymagania:

  • Doświadczenie w projektach elektroniki (komercyjne/hobbystyczne)
  • Znajomość KiCad lub podobnych
  • Umiejętność projektowania 3D
  • Angielski do czytania dokumentacji/rozmowy
  • Znajomość symboliki schematów elektrycznych
  • Samodzielność, sumienność, komunikacja, kreatywność
  • Co najmniej 6 lat doświadczenia

Mile widziane:

  • Programowanie obiektowe
  • Wiedza o GPS, kamerach wizyjnych/termowizyjnych, LIDAR
  • Uprawnienia SEP do 1kV
  • Doświadczenie w programowaniu mikrokontrolerów (np. Arduino)

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju w innowacyjnych projektach
  • Praca w ekspertów zespole
  • Autonomia decyzyjna
  • Nowoczesne narzędzia
  • Niekończący się zapas kawy/herbaty
  • Międzynarodowe środowisko
  • Szkolenie wstępne
  • Dostęp do nowych technologii
  • Stabilne zatrudnienie
  • Przyjazna atmosfera
  • Elastyczne godziny pracy
  • Świadczenia socjalne (ZFŚS), sport/benefity zdrowotne

  • Praca Olsztyn
  • Olsztyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    72 121
    13 678