Elektronik - wolny wakat, stała praca okolice Aleksandrowa Łódzkiego
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
26. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Stabilna, rozwojowa praca

Zatrudnienie bezpośrednie

wolne stanowisko: Elektronik

okolice Aleksandrowa Łódzkiego

Zapraszamy ;)

Oczekujemy

  • doświadczenie na podobnym stanowisku od roku doświadczenia wzwyż
  • wykształcenie zawodowe (elektronik , mechatronik , automatyk w przypadku odpowiedniego doświadczenia - elektryk , elektrotechnik,)

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie bezpośrednie /umowa o pracę
  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia do 8000 brutto
  • praca w systemie 3 zmianowym (6-14, 14-22, 22- 6:00)

Zadania

  • serwis , usprawnianie , naprawa maszyn wyposażonych m.in w sterowniki PLC, systemy wizyjne, serwomotory
  • zapewnienie bezpiecznych warunków pracy
  • analiza awarii i problemów maszynowych oraz wdrażanie rozwiązań zapobiegających ich ponownemu wystąpieniu
  • wykonywanie regularnych elektronicznych przeglądów maszyn

  • Praca Łódź
  • Elektronik Łódź
  • Wolny zawód Łódź
  • Technik elektronik Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 161
    18 749