Elektronik w dziale produkcji
  • Aleksandrów Łódzki
Aleksandrów Łódzki, Aleksandrów Łódzki, Łódzkie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
26. 3. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • serwis , usprawnianie , naprawa maszyn wyposażonych m.in w sterowniki PLC, systemy wizyjne, serwomotory
  • zapewnienie bezpiecznych warunków pracy
  • analiza awarii i problemów  maszynowych oraz wdrażanie rozwiązań zapobiegających ich ponownemu wystąpieniu
  • wykonywanie regularnych elektronicznych przeglądów maszyn

WYMAGANIA:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku od roku doświadczenia wzwyż
  • wykształcenie zawodowe (elektronik , mechatronik , automatyk w przypadku odpowiedniego doświadczenia - elektryk , elektrotechnik)

OFERUJEMY:
  • zatrudnienie bezpośrednie /umowa o pracę
  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia  do 8000 brutto
  • praca w systemie 3 zmianowym (6-14, 14-22, 22- 6:00)

  • Praca Aleksandrów Łódzki
  • Pracownik produkcji Aleksandrów Łódzki
  • Aleksandrów Łódzki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 469
    19 551