Elektronik serwisowy
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Pco S.A.
7. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie sprawności i ciągłości pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych w zakresie elektroniki, automatyki i układów sterowania
  • Usuwanie awarii maszyn w zakresie elektroniki, automatyki i układów sterowania
  • Wykonywanie konserwacji i przeglądów maszyn w zakresie elektroniki, automatyki i układów sterowania
  • Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne i materiały eksploatacyjne

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne
  • Znajomość zagadnień z zakresu elektroniki, automatyki i układów sterowania
  • Umiejętność posługiwania się schematami elektrycznymi i dokumentacją techniczną
  • Znajomość budowy maszyn konwencjonalnych i sterowanych numerycznie (np. obrabiarki skrawające do metali - DMG MORI, HERMLE, EMCO, MIKRON oraz maszyny do obróbki szkła – OptoTech, Schneider, Satisloh)
  • Uprawnienia SEP do 1kV lub wyższe
  • Umiejętność serwisowania układów sterowania Siemens Sinumerik 840D SL i Heidenhain iTNC 530
  • Umiejętność diagnozowania i usuwania awarii
  • Znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w pracy w Dziale Utrzymania Ruchu

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie oraz bardzo dobre warunki pracy
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę Benefit MultiSport
  • Inne, atrakcyjne benefity finansowe i pozafinansowe

  • Praca Warszawa
  • Elektronik Warszawa
  • Technik elektronik Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567