Elektronik / Serwisant
  • Olsztyn
Olsztyn, Olsztyn, warmińsko-mazurskie, Polska
Visimind Ltd Sp. z o.o.
6. 6. 2024

Visimind Ltd Sp. z o. o. jest firmą z branży technologicznej, która rozwija międzynarodową siec sprzedaży skanerów laserowych lidarów, systemów inercyjnych dla potrzeb automatyki przemysłowej, robotyki, autonomicznych pojazdów, systemów UAV oraz rozwiązań dla smart-cities i systemów bezpieczeństwa. Nowoczesne technologie niosą realną pomoc w strefie biznesu, jak i w sferze prywatnej.

Bazując na nowoczesnych technologiach oraz tworząc zespół doświadczonych specjalistów, świadczymy kompleksowe usługi, realizując nawet najbardziej skomplikowane inwestycje. Łącząc wiedzę, doświadczenie i energię w działaniu, kreujemy nowe standardy. Dysponujemy rozległymi kompetencjami, co pozwala koncentrować się na współpracy z klientem.

Wspólnie stymulujemy transformację przemysłu i społeczeństwa, dążąc do budowania przyszłości w sposób wydajny i zrównoważony. Korzystając z naszych usług zwiększasz swoją produktywność, efektywność i jakość procesów. Współpracując tworzymy nowe trendy i wdrażamy dojrzałe technologie.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na niżej wymienione stanowisko.

Zakres obowiązków:

  • integracja specjalistycznych urządzeń pomiarowych (technika wizyjna, termowizyjna i laserowa);
  • opracowywanie i wdrażanie procedur testowych oraz przeprowadzanie testów sprzętu pomiarowego;
  • projektowanie i weryfikacja układów elektroniki;
  • wyszukiwanie dostępnych na rynku podzespołów potrzebnych do implementacji wdrażanych rozwiązań;
  • lutowanie, skręcanie, montaż urządzeń i podzespołów elektronicznych;
  • projektowanie urządzeń, systemów, mocowań i obudów na bazie gotowych modułów w 3D;
  • projektowanie i wdrażanie nowych rozwiązań;
  • dbanie o porządek i czystość na stanowisku pracy;
  • wyjazdy zagraniczne serwisowe.

Wymagania:

  • wiedza i doświadczenie w projektach komercyjnych i hobbystycznych z zakresu elektroniki;
  • dobra znajomość oprogramowania do projektowania układów elektronicznych np. KiCad;
  • dobra znajomość oprogramowania do projektowania 3D;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji oraz rozmowę na temat realizowanych zadań;
  • dobra znajomość symboli i oznaczeń stosowanych na schematach elektrycznych;
  • samodzielność, sumienność, komunikatywność, kreatywność;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku min 6 lat

Dodatkowym atutem będzie:

  • umiejętność programowania obiektowego (jakikolwiek język obiektowy);
  • doświadczenie w obsłudze takich urządzeń jak odbiorniki GPS, kamery wizyjne i termowizyjne, LIDAR;
  • uprawnienia SEP do 1kV;
  • doświadczenie w programowaniu mikrokontrolerów np. Arduino, PLD itp.

Oferujemy

  • możliwość rozwoju oraz doskonalenia swoich kompetencji przy ciekawych projektach,
  • pracę w zgranym zespole specjalistów w swojej dziedzinie,
  • dużą swobodę w podejmowaniu decyzji,
  • najnowocześniejsze narzędzia pracy,
  • integracje i niekończące się ilości kawy i herbaty,
  • międzynarodowe środowisko pracy,
  • kompleksowe szkolenie wstępne z zakresu wykonywanych obowiązków,
  • dostęp do innowacyjnej wiedzy,
  • stabilne zatrudnienie,
  • przyjazną atmosferę i otwarte środowisko pracy,
  • elastyczne godziny pracy,
  • zaplecze socjalne (ZFŚS), system benefitów - karty sportowe oraz ubezpieczenia grupowe.

  • Praca Olsztyn
  • Elektronik Olsztyn
  • Technik elektronik Olsztyn
  • Serwisant Olsztyn
  • Olsztyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080