Elektronik / Mechatronik
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Stadler Service Polska Sp. z o.o.
7. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- wykonywanie napraw (z zakresu elektryki, automatyki i/lub mechaniki)

- diagnozowanie i usuwanie usterek

- obsługa maszyn i urządzeń podczas wykonywania przeglądów i napraw

- przeglądy prewencyjne taboru kolejowego (elektrycznych zespołów trakcyjnych)

- nadzór nad właściwym funkcjonowaniem maszyn i urządzeń

- sporządzanie protokołów z wykonanych prac serwisowych

WYMAGANIA:

- ogólna wiedza z zakresu elektrotechniki i elektroniki

- umiejętność czytania schematów elektrycznych i dokumentacji technicznej

- samodzielność w działaniu i odpowiedzialność za powierzone zadania

- umiejętność komunikacji i pracy w zespole

- dyspozycyjność

Dodatkowe atuty:

- uprawnienia do eksploatacji, dozoru lub pomiarów urządzeń elektrycznych o napięciu powyżej 1kV

- wiedza z zakresu technologii napraw i eksploatacji taboru kolejowego

- znajomość zagadnień automatyki, w tym rozwiązań CAN-bus, PLC

- znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego

- doświadczenie w zakresie utrzymania pojazdów szynowych lub pokrewne

OFERUJEMY:

- oferujemy interesującą pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole oraz możliwość zdobywania doświadczenia i rozwoju w międzynarodowym środowisku, w zgodzie z wysokimi standardami jakości i zarządzania

- stabilne zatrudnienie - umowa o pracę

- niezbędne narzędzia do realizacji powierzonych obowiązków

- atrakcyjny pakiet socjalny, karta sportowa, karta lunchowa, opieka medyczna

- przyjazną atmosferę pracy

  • Praca Warszawa
  • Mechatronik Warszawa
  • Elektronik Warszawa
  • Technik elektronik Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584