Elektronik - Automatyk
  • Nowinka
Nowinka, Nowinka, Podlaskie Voivodeship, Polska
BRITISH AMERICAN TOBACCO POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
28. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków:

  • utrzymanie ruchu maszyn produkcyjnych
  • terminowe przeprowadzanie przeglądów okresowych i konserwacji modułowych
  • usuwanie awarii i diagnozowanie przyczyn usterek
  • kontrola systemów sterowania
  • analiza defektów mechanicznych i elektronicznych powstałych podczas pracy linii
  • tworzenie dokumentacji oraz standardów wspierających rozwiązywanie prostych problemów
  • wprowadzanie niezbędnych usprawnień

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub średnie o profilu technicznym (elektronika, mechatronika, automatyka lub pokrewne)
  • znajomość układów elektroniki i automatyki przemysłowej
  • uprawnienia SEP do minimum 1kV
  • minimum 2-letnie doświadczenie w zakresie elektroniki i automatyki przemysłowej
  • biegła znajomość czytania dokumentacji technicznej
  • znajomość zasady działania systemów sterowania opartych o sterowniki programowalne
  • umiejętność szybkiego wdrożenia się w nowe technologie
  • komunikatywność i praca w zespole
  • dobra organizacja własnej pracy
  • pozytywne nastawienie do nowych zadań
  • otwartość na pracę w systemie 3-zmianowym 4-brygadowym

To oferujemy

  • dodatki wynikające z pracy zmianowej
  • premię roczną
  • nagrody jubileuszowe
  • coroczny przegląd wynagrodzeń
  • benefity w ramach funduszu socjalnego (m.in. dofinansowanie do wypoczynku i rekreacji)
  • bony świąteczne
  • możliwość skorzystania z kasy zapomogowo-pożyczkowej
  • grupowe ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach oraz prywatną opiekę medyczną
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy

  • Praca Nowinka
  • Nowinka - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392