Elektronik
  • Pruszków
Elektronik
Pruszków, Pruszków, Mazowieckie, Polska
Impact
23. 3. 2024

IMPACT Clean Power Technology S.A. to naturalne środowisko dla tych, którzy mają potrzebę ciągłego odkrywania, ulepszania rzeczywistości, podejmowania wyzwań. To miejsce dla tych, którzy chcą być częścią prowadzonych projektów i mieć na nie realny wpływ, bo jesteśmy TWÓRCAMI, a nie odtwórcami.

W IMPACT nie ustajemy w znajdowaniu rozwiązań w zakresie przechowywania i zarzadzania energią. Z pasją i codziennie. Produkty IMPACTU konsekwentnie redukują emisję CO2, eliminują zgubny wpływ transportu na środowisko i wspierają odnawialne źródła energii. Pozwalają na rozwój gospodarki bezemisyjnej i nadchodzącej wodorowej rewolucji.

Od lat chętnie inwestujemy w badania i rozwój, które skutecznie podnoszą jakość naszych produktów – dzięki temu z sukcesem sprzedajemy je zarówno na rynku polskim, jak i międzynarodowym. Jesteśmy dumni z tego, że z naszych baterii korzystają tak znane firmy, jak Solaris Bus & Coach, Voight, JBT, Kiepe Elektrik, TEMSA, Dancer Bus, Phoenix Motorcars, Innogy, PGE EO.

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie modułów elektronicznych (schematy elektryczne oraz PCB) wchodzących w skład systemów bateryjnych,
  • przygotowywanie dokumentacji 2D, 3D, instrukcji testów, montażu itp.,
  • uruchamianie, badania i rozwój projektowanych modułów elektronicznych, a także finalnych produktów firmy,
  • ścisła współpraca z innym grupami kompetencji biorącymi udział w tworzeniu produktów firmy,
  • udział w procesie uruchamiania nowych produktów firmy,
  • wsparcie działu produkcji z zakresie związanym z obsługą obwodów elektronicznych,
  • analiza wymagań klientów, określanie warunków brzegowych dla nowych projektów,
  • poszukiwanie i dobór komponentów spełniających wymogi termiczne, elektryczne, normatywne itp.
  • opracowywanie programu testów oraz analiza wyników,
  • śledzenie rynku bateryjnego, poszukiwanie nowych rozwiązań,
  • obsługa i rozwój wewnętrznej bazy danych komponentów elektronicznych.

Nasze wymagania

  • doświadczenie minimum 3 lat na podobnym stanowisku
  • wykształcenie wyższe techniczne z zakresu elektroniki, elektrotechniki, mechatroniki itp.,
  • znajomość zagadnień elektroniki cyfrowej i analogowej,
  • umiejętność pracy z dokumentacją układów i obwodów elektronicznych,
  • znajomość środowiska Altium Designer (lub pokrewne) oraz narzędzi do symulacji układów elektronicznych, np. LTSpice,
  • umiejętność posługiwania się aparaturą pomiarową,
  • podstawowa wiedza z zakresu programowania mikrokontrolerów,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie oraz tworzenie dokumentacji.

Mile widziane

  • wiedza z zakresu kompatybilności elektromagnetycznej (EMC),
  • umiejętność montażu ręcznego oraz modyfikacji obwodów drukowanych,
  • znajomość rynku obwodów drukowanych oraz komponentów elektronicznych,
  • znajomość zagadnień związanych z montażem obwodów drukowanych oraz rynku EMS,
  • wiedza z zakresu zarządzania systemami bateryjnymi,
  • znajomość zagadnień związanych z projektowaniem elektroniki dla przemysłu automotive.

To oferujemy

  • praca w wiodącej firmie na rynku elektromobilności
  • możliwość pracy zdalnej 1 dzień w tygodniu,
  • dofinansowanie do karty Multisport,
  • prywatna opieka medyczna w Medicover,
  • dofinansowanie szkoleń i kursów,
  • program rekomendacji pracowników,
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie kolonii i obozów dla dzieci,
  • dofinansowanie do żłobków i przedszkoli,
  • spotkania integracyjne,
  • dofinansowanie ważnych momentów w życiu m.in narodziny dziecka
  • grupy sportowe - piłka nożna, kolarstwo, wioślarstwo, bieganie,
  • swobodna atmosfera pracy,
  • owoce i kawa w kuchni,
  • pracę hybrydową - 4 dni w miesiącu zdalnie.

  • Praca Pruszków
  • Pruszków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714