Elektromonter - Zdzieszowice
  • Zdzieszowice
Zdzieszowice, Zdzieszowice, opolskie, Polska
ArcelorMittal Poland
2. 5. 2024

9945

Obowiązki

  • realizacją działań eksploatacyjnych, remontowych i ruchowych w obszarze energetyki zakładu,
  • bieżącym nadzorem nad stanem technicznym oraz utrzymaniem sprawności ruchowej urządzeń i instalacji elektrycznych w przydzielonym regionie,
  • wykonywaniem zleconych prac przy urządzeniach i instalacjach elektroenergetycznych,
  • współpracą z pracownikami zespołu technicznego, produkcji.

Wymagania

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne o profilu elektryk lub pochodnym,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • umiejętność pracy w zespole oraz takie cechy jak systematyczność i dobra organizacja pracy.

Oferujemy

  • opiekę medyczną,
  • posiłki dla pracowników,
  • dodatkowy dzień wolny (4 maja to nasze święto - Dzień Hutnika),
  • system premiowy,
  • program emerytalny,
  • fundusz socjalny (wczasy pod gruszą itp.).

Źródło: ArcelorMittal/Praca

  • Praca Zdzieszowice
  • Elektromonter Zdzieszowice
  • Zdzieszowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864