Elektromonter Zakładu Remontowo-Serwisowego
  • Plock
Płock, Plock, Masovian Voivodeship, Polska
REVICO S.A.
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Montaż aparatury elektrycznej obwodów pierwotnych
  • Wykonywanie linii kablowych nn lub Nn
  • Przeglądy rozdzielnic średniego i niskiego napięcia
  • Realizacja zleceń produkcyjnych i serwisowych zgodnie z procedurami
  • Dbanie o stan techniczny i eksploatacyjny narzędzi oraz urządzeń

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie techniczne o profilu elektrycznym lub pokrewnym
  • Uprawnienia SEP
  • Mile widziane doświadczenie w realizacji prac przy urządzeniach w elektroenergetyce i przemyśle
  • Umiejętność pracy w zespole

OFERUJEMY:
  • Miesięczne premie motywacyjne
  • Zapłata za nadgodziny wg Kodeksu Pracy
  • Pakiet świadczeń medycznych
  • Dofinansowanie do wczasów
  • Paczki świąteczne dla dzieci, premie świąteczne
  • Dofinansowanie do programu Multisport i Multilife
  • Szkolenia
  • Kontakt z najnowszymi technologiami w elektroenergetyce
  • Pracę z osobami nastawionymi na współpracę oraz dzielenie się wiedzą i bogatym doświadczeniem zawodowym

  • Praca Płock
  • Elektromonter Płock
  • Elektromonter Mały Płock
  • Elektromonter płocki
  • Elektromonter pomiarów Płock
  • Płock - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567