Elektromonter w Energy Nortle
  • Łapy
Łapy, Łapy, Podlaskie, Polska
Energy Nortle Sp. z o.o.
3. 9. 2024

W Energy Nortle zajmujemy się projektowaniem urządzeń, produkcją rozdzielnic elektrycznych, a także ich serwisem. Jako Firma doceniamy ludzi wytrwałych, którzy ciągle doskonalą siebie oraz rozwijają organizację.
Czego możesz się u nas spodziewać?
Do naszego Zespołu szukamy osób chętnych do nauki lub doświadczonych, chcących podnosić swoje kwalifikacje. Jeżeli jesteś osobą kreatywną, lubisz majsterkować i chcesz rozwijać swoje umiejętności to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!
ELEKTROMONTER
Miejsce pracy: ul. Mostowa 13, Łapy
Twój zakres obowiązków:
- Praca przy produkcji rozdzielnic elektrycznych
- Wykonywanie instalacji elektrycznych NN
- Praca w 2-4 osobowym zespole
- Chęć do nauki i poznania branży
- Dbanie o porządek i bezpieczeństwo w miejscu pracy
- Samodzielność, odpowiedzialność oraz efektywność w działaniu
Nasze wymagania:
- Umiejętność posługiwania się elektronarzędziami
- Zdolności manualne
Mile widziane:
- Uprawnienia SEP
- Umiejętność czytania schematów jednokreskowych
- Doświadczenie na podobnym stanowisku
To oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełen etat)
- Wyposażenie w narzędzia potrzebne do pracy
- Pracę w systemie jednozmianowym w godz. 7-15, od pn do pt
- Rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji
- - Dodatkowe benefity:
- Program emerytalny PPK, gdzie składki opłaca pracodawca
- Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego
- Szkolenia
- Pikniki rodzinne, wydarzenia i imprezy firmowe
Jesteś zainteresowana/y? Chcesz dołączyć do naszego Zespołu? Aplikuj!

  • Praca Łapy
  • Elektromonter Łapy
  • Łapy - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544