Elektromonter urządzeń stacyjnych i rozdzielczych
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, podkarpackie, Polska
PGE Dystrybucja S.A.
29. 5. 2024

PGE Dystrybucja S.A. Oddział Rzeszów, Departament Specjalistyczny

poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku

Twój zakres obowiązków:

  • prace eksploatacyjne i remontowe na stacjach 110/SN kV, SN/SN i RS,
  • prace eksploatacyjne i remontowe ma wyłącznikach WN i SN, transformatorach,
  • usuwanie awarii w zasilaniu odbiorców,
  • wykonywanie zabiegów i prac eksploatacyjnych na urządzeniach stacyjnych i rozdzielczych,
  • wykonywanie pomiarów i sprawdzeń na instalacjach elektrycznych i sieciach elektroenergetycznych w zakresie eksploatacji Wydziału Utrzymania Stacji,
  • obsługa sprzętu pomiarowego, sporządzenie dokumentacji, protokołów wraz z oceną wyników przeprowadzonych pomiarów.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe o kierunku elektroenergetyczny bądź pokrewnym lub doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,
  • świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych na stanowisku eksploatacji powyżej 1kV,
  • umiejętność pracy z komputerem,
  • prawo jazdy kat. B,
  • język angielski w zakresie technicznym,
  • znajomość budowy sieci i urządzeń elektroenergetycznych,
  • dodatkowym atutem będzie znajomość obsługi programów i edytorów narzędziowych specjalizowanych sterowników obiektowych oraz pakietu MS Office w szczególności MS Word, MS Excel.

To oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • pakiet benefitów pozapłacowych.

  • Praca Rzeszów
  • Technik urządzeń sanitarnych Rzeszów
  • Elektromonter Rzeszów
  • Elektromonter pomiarów Rzeszów
  • Specjalista ds. kadr i płac Rzeszów
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Rzeszów
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Rzeszów
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Rzeszów
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Rzeszów
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080