Elektromonter - teletechnika
  • Lubartów
Lubartów, Lubartów, lubelskie, Polska
BERKER DOMINIS Sp. z o.o.
3. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Nasz klient zajmujący się energią słoneczną zatrudni pracownika na stanowisko:

Elektromonter - instalacje teletechniczne

Wynagrodzenie: do 8000zł brutto/miesiąc + diety  + premia

Miejsce pracy: Baza Lubartów - wyjazdy delegacyjne - powroty na weekend

 Zadania:

  • Montaż i uruchamianie systemów telewizji przemysłowej, systemów sygnalizacji włamania i napadu SSWiN oraz systemów przeciwpożarowych,
  • Inne czynności wynikające ze specyfikacji stanowiska pracy,
  • Możliwość przyjęcia pomocników z doświadczeniem w pracy przy instalacjach teletechnicznych.

Gwarantujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z 3- miesięcznym okresem próbnym,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Premie, dodatki i diety za każdy wyjazd,
  • Dofinansowanie karty MultiSport.

Wymagania

  • Uprawnienia SEP,
  • Znajomość systemów SSWiN, telewizji przemysłowej oraz systemów przeciwpożarowych,
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych,
  • Samodzielność,
  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Praca Lubartów
  • Elektromonter Lubartów
  • Lubartów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 310
    20 521