Pracownik do wykończeń bez języka - Hamburg - 4000 e/miesiąc
  • Szczecin
Warszawa, Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
Bezpośrednio pracodawca
21. 2. 2024

Niemiecka firma budowlana zajmująca się renowacjami oraz przebudowami zatrudni pracownika na stanowisko:
Pracownik do prac wykończeniowych
Stawka: 25 euro/h + premie, dopłaty
Miejsce pracy: Hamburg, Niemcy
Zadania:
• Zabudowy z płyt kartonowo- gipsowych,
• Malowanie,
• Układanie płytek,
• Prace rozbiórkowe i demontażowe,
• Drobne prace hydrauliczne i elektryczne.
Wymagania:
• Wieloletnie doświadczenie ww. pracach,
• Prawo jazdy kat. B,
• Motywacja i niezawodność.
Gwarantujemy:
• Zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę na czas nieokreślony,
• Dodatki, premie, dopłaty, premia świąteczna w wysokości do jednego dodatkowego miesięcznego wynagrodzenia w zależności od wyników pracownika,
• Gwarancja 160 godzin miesięcznie.
W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny bądź przesłanie CV na adres e-mail. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „WYKOŃCZENIA” – oddzwonię!

  • Praca Warszawa
  • Pracownik fizyczny Warszawa
  • Pracownik ochrony Warszawa
  • Pracownik produkcji Warszawa
  • Pracownik biurowy Warszawa
  • Pracownik kolei Warszawa
  • Pracownik umysłowy Warszawa
  • Pracownik socjalny Warszawa
  • Pracownik ds. administracji Warszawa
  • Pracownik na wysokościach Warszawa
  • Pracownik instytucji kultury Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714