Elektromonter sieci nietrakcyjnej - koleje - praca w delegacji
  • Kielce
Kielce, Kielce, świętokrzyskie, Polska
BERKER DOMINIS Sp. z o.o.
5. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Firma budowlana, będąca liderem wśród pracodawców na rynku w branży budowlanej, poszukuje osób na stanowisko:

Elektromontera sieci nietrakcyjnej

Miejsce pracy: Cała Polska – praca w delegacji – obecnie Warszawa, Tychy, Chabówka.

Stawka: stała podstawa ustalana indywidualnie, w zależności od doświadczenia i wiedzy, ryczałt za nadgodziny w kwocie 1500zł, premie uznaniowe do 150% zasadniczego wynagrodzenia.

Zadania:

-         Budowa i modernizacja EOR (elektryczne ogrzewanie rozjazdów, urządzenia niskich napięć),

-         Budowa i modernizacja oświetlenia kolejowych obiektów infrastrukturalnych,

-         Instalacje elektryczne w obiektach inżynieryjnych i kubaturowych,

-         Systemy zdalnego sterowania odłącznikami sieci trakcyjnej,

-         Budowa linii elektroenergetycznych kablowych i napowietrznych.

Wymagania

  • Min 2 letnie doświadczenie w pracy na budowie,
  • Preferowane wykształcenie elektryczne lub pokrewne,
  • Brak przeciwskazań do pracy na wysokości,
  • Otwartość do pracy w delegacji.

Gwarantujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, od zaraz,
  • Praca od poniedziałku do piątku albo 10/4 (200-220 h/msc),
  • Bezpłatne zakwaterowanie i transport (dojazd do domu firmowymi busami, nocleg w mieszkaniach, pokoje 2 osobowe, w pełni wyposażone),
  • Ciepły i całkowicie darmowy posiłek w ciągu dnia na budowie,
  • System premiowy – premie zależne od wydajności i zaangażowania oraz przestrzegania warunków BHP na budowie, premie za polecenie pracowników,
  • Dodatki/Benefity - grupowe ubezpieczenie na życie, karta sportowa, prywatna opieka medyczna Medicover w całej Polsce, dodatkowy dzień wolny w urodziny, system MyBenefit,
  • Szkolenia i kursy, niezbędne do podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • Narzędzia i odzież wysokiej klasy.

  • Praca Kielce
  • Elektromonter Kielce
  • Pracownicy uczelni w Polsce Kielce
  • Doradca podatkowy w Polsce Kielce
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Kielce
  • Elektromonter pomiarów Kielce
  • Kielce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536