Elektromonter rozdzielnic elektrycznych- SZCZECIN
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, zachodniopomorskie, Polska
Agencja Zatrudnienia KS Service
27. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. – numer certyfikatu KRAZ 23286..

Dla sprawdzonego klienta, firmy z ugruntowaną europejską pozycją w branży elektrycznej z siedzibą w Szczecinie, szukamy osoby do pracy na stanowisku: Elektromontera rozdzielnic elektrycznych.

Elektromontera rozdzielnic elektrycznych

Miejsce pracy: Szczecin

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, nie niższe niż 4500 zł/ brutto, uzależnione od Twojego doświadczenia.
  • Premia wydajnościowa po 3 miesiącach pracy.
  • Pracę jednozmianową od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 15:00.
  • Bardzo dobry dojazd do miejsca pracy z każdej części miasta.

Obowiązki:
  • Montaż szaf i rozdzielnic elektrycznych zgodnie z dokumentacją techniczną.
  • Obsługa elektronarzędzi oraz dbanie o ich stan techniczny.
  • Zapewnienie wysokiej jakości wykonywanych prac.

Wymagania:
  • Doświadczenie w montażu szaf lub rozdzielnic elektrycznych.
  • Umiejętność obsługi elektronarzędzi.
  • Znajomość czytania schematów oraz rysunków elektrycznych.

Mile widziane:
  • Uprawnienia SEP do 1kV.
  • Znajomość języka angielskiego technicznego.
  • Wiedza z zakresu elektrotechniki i elektromechaniki.

Jeżeli jesteś osobą z pasją do technologii i chcesz pracować w nowoczesnym środowisku, nie czekaj, aplikuj do nas!

Benefity:
  • Świetna lokalizacja
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Przyjazna Atmosfera
  • Umowa o pracę
  • Rozwój

  • Praca Szczecin
  • Elektromonter Szczecin
  • Elektromonter pomiarów Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544