Elektromonter rozdzielnic elektrycznych - SZCZECIN
  • Szczecin, zachodniopomorskie
Szczecin
Agencja Zatrudnienia KS SERVICE
14. 7. 2024
4300-5300 zł

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. – numer certyfikatu KRAZ 23286..

Dla sprawdzonego klienta, firmy z ugruntowaną europejską pozycją w branży elektrycznej z siedzibą w Szczecinie, szukamy osoby do pracy na stanowisku:

Elektromonter rozdzielnic elektrycznych

Miejsce pracy: Szczecin

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

• Atrakcyjne wynagrodzenie, nie niższe niż 4300 zł brutto, uzależnione od Twojego doświadczenia.

• Premia wydajnościowa po 3 miesiącach pracy.

• Pracę jednozmianową od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 15:00.

• Bardzo dobry dojazd do miejsca pracy z każdej części miasta.

Obowiązki:

• Montaż szaf i rozdzielnic elektrycznych zgodnie z dokumentacją techniczną.

• Obsługa elektronarzędzi oraz dbanie o ich stan techniczny.

• Zapewnienie wysokiej jakości wykonywanych prac.

Wymagania:

• Uprawnienia SEP do 1kV.

• Doświadczenie w montażu szaf lub rozdzielnic elektrycznych.

• Umiejętność obsługi elektronarzędzi.

• Znajomość czytania schematów oraz rysunków elektrycznych.

Mile widziane:

• Znajomość języka angielskiego technicznego.

• Wiedza z zakresu elektrotechniki i elektromechaniki.

Jeżeli jesteś osobą z pasją do technologii i chcesz pracować w nowoczesnym środowisku, ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Nie czekaj, aplikuj do nas.

  • Praca Szczecin
  • Elektromonter Szczecin
  • Elektromonter pomiarów Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941