Elektromonter - pracownik produkcji
  • Kraków, Wieliczka, Brzezie, Kłaj
małopolskie, Kraków, Wieliczka, Brzezie, Kłaj, Małopolskie, Polska
Workhouse4you Sp. z o.o.
8. 5. 2024

Dla naszego Klienta, niekwestionowanego lidera w swoim sektorze oraz cenionego Pracodawcy poszukujemy kandydatów na stanowisko Pracownik Produkcji.

Lokalizacja: Wieliczka

Wymiar: pełen etat

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 06:00-14:00 (z możliwością nadgodzin),
  • stawkę w wysokości 30 zł/h brutto,
  • pełne szkolenie stanowiskowe.

Zadania:

  • montaż i łączenie aparatów elektrycznych w rozdzielnicach NN i szafach sterowniczych,
  • montaż oszynowania w rozdzielnicach NN i szafach sterowniczych,
  • przygotowanie wiązek elektrycznych,
  • praca w oparciu o schematy elektryczne,
  • utrzymywanie porządku i czystości na stanowisku pracy.

Oczekiwania:

  • wykształcenie kierunkowe elektryczne,
  • gotowość do wyjazdów służbowych na terenie kraju i zagranicy,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane,
  • uprawnienia SEP co najmniej do 1 kV – mile widziane,
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych oraz dokumentacji technicznej,
  • umiejętność obsługi podstawowych narzędzi,
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki oraz umiejętność współpracy z zespołem.

  • Praca małopolskie
  • Pracownik produkcji małopolskie
  • Elektromonter małopolskie
  • Pracownik biurowy małopolskie
  • Pracownik fizyczny małopolskie
  • małopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293