Elektromonter - praca rotacyjna Polska/ zagranica
  • Kielce
Kielce, Kielce, Świętokrzyskie, Polska
ELSTAR ELECTRIC SP. Z O. O.
17. 5. 2024

Elektromonter
Miejsce pracy: Polska/ Niemcy
W związku z rosnącym rozwojem firmy szukamy pracowników na stanowisko elektromontera na rynek Polski i zagraniczny :
Zakres obowiązków:
- Wykonywanie prac montażowych i elektrycznych
- Przygotowywanie niezbędnego sprzętu, narzędzi i materiałów do pracy.
Wymagania:
-Preferowane wykształcenie elektryczne średnie lub wyższe- preferowane kierunki elektryczne, elektroenergetyczne oraz pokrewne,
- Doświadczenie w pracy instalacyjnej
- Uprawnienia SEP
Oferujemy:
- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- możliwość rozwoju zawodowego
Prosimy o przesyłanie aplikacji na adres rekrutacja (małpa) elstar-is.com
załączając w aplikacji zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.
Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
W załączonej aplikacji prosimy o zamieszczenie klauzuli ochrony danych osobowych :
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w przedstawionych przeze mnie dokumentach dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu postępowania kwalifikacyjnego zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) oraz z ustawą z dnia 10 maja 2018r. o ochronie danych osobowych

  • Praca Kielce
  • Elektromonter Kielce
  • Doradca podatkowy w Polsce Kielce
  • Pracownicy uczelni w Polsce Kielce
  • Elektromonter pomiarów Kielce
  • Kielce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 517
    19 479