Elektromonter. Praca Łódź
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
Pracownicy Budowlani Sp. z o.o.
9. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Angopol jest firmą projektowo-wykonawczą z branży energetycznej, działa na rynku od 1986 roku. Podstawą działalności firmy są projekty budowlane infrastruktury technicznej obiektów przemysłowych, linii oraz stacji energetycznych. Firma działa na bezpośrednie zlecenie inwestorów prywatnych oraz zakładów energetycznych. Dla zwiększenia swojego zespołu, poszukują:

Elektromonter/Elektryk oraz Pomocnik

Miejsce pracy: Łódź i okolice.

Inwestycji: obiekty przemysłowe oraz linii energetyczne. Zasilanie budynków.

Praca na zewnątrz.

Wynagrodzenie: dla pomocnika – od 27 do 30 zł brutto/h i do weryfikacji kierownika, pracownika z doświadczeniem – od 30 do 35 zł brutto/h.

Zaliczek i tygodniówek nie mamy.

Do Twoich codziennych obowiązków będzie należeć:

  • Prowadzenie prac związanych z budową i eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych średnich i niskich napięć oraz oświetlenia.

Dla pomocników:

  • Pomoc przy wykonywaniu prac instalacyjno-monterskich,
  • Pomoc przy montażu stacji transformatorowych,
  • Pomoc przy montażu sieci napowietrznych i kablowych SN/NN.

WYMAGANIA:

Od pomocników wymagamy:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (mniejsze lub większe),
  • Umiejętności pracy w zespole,
  • Umiejętności czytania schematów elektrycznych,
  • Mile widziane prawo jazdy B+E.

Od osób z doświadczeniem:

  • Doświadczenie przy pracach związanych z budową lub eksploatacją sieci elektroenergetycznych,
  • Świadectwo kwalifikacyjne „E” do 15 kV,
  • Prawo jazdy kat. B.

Atutem będzie jeżeli masz:

  • Uprawnienia dozorowe SEP do 15 kV,
  • Uprawnienia na wózki,
  • Dyspozycyjność (dyżury domowe dla chętnych dodatkowo płatne),
  • Obowiązkowość, sumienność w pracy i zdyscyplinowanie.

OFERUJEMY:

Co oferujemy:

  • Umowę o pracę (najpierw umowa na okres próbny – musimy zobaczyć Twoje umiejętności),
  • Ubrania robocze, narzędzia, szkolenia adekwatne do wykonywanych obowiązków,
  • Pracę od 7.00 do 15.00 (dla chętnych jest praca w sobotę),
  • Mogą być nadgodziny płatne lub do odbioru w zależności od preferencji.

Prosimy o kontakt TYLKO osoby zainteresowane.

Dzwoń: 502 267 530. Pisz SMS lub info na WhatsApp.

Jak nie odbierzemy, to oddzwonimy. Biuro czynne do 16.

Wolisz napisać SMS? Treść „ Łódź elektryka”.

Nr wpisu do KRAZ 13 471

  • Praca Łódź
  • Elektromonter Łódź
  • Elektromonter pomiarów Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 881
    18 238