Elektromonter - praca bez delegacji
  • Legnica
Legnica, Legnica, śląskie, Polska
BERKER DOMINIS Sp. z o.o.
30. 8. 2024
Informacje o stanowisku

BERKER DOMINIS Sp. z o.o. - {{offer.position}

Lokalizacja
Legnica
Pracodawca
Dodano
28.08.2024
Numer referencyjny
8964_7203

Polska firma z 30 letnim doświadczeniem w wykonywaniu robót budowlano-montażowych dla dużych inwestorów zatrudni pracowników na stanowisko:

Elektromonter

Miejsce pracy: Legnica - praca na miejscu, bez delegacji.

Obiekt: KGHM Polska Miedź S.A. Oddział Huta Miedzi Legnica.

Stawka: od 6500 brutto/msc - wzwyż, kwestia doświadczenia oraz posiadanych uprawnień.

Zadania:

  • Naprawa oraz remonty maszyn i urządzeń, montaż elementów instalacji elektrycznych, analizowanie usterek, rozwiązywanie problemów technicznych instalacji elektrycznych.

Wymagania:

  • Doświadczenie przy instalacjach elektrycznych zasilających i oświetleniowych,
  • Wykształcenie zawodowe - kierunkowe, (mile widziane)
  • Uprawnienia elektryczne SEP - jeśli nie posiadasz uprawnień, pomożemy Ci je wykonać,
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami i elektronarzędziami,
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych.

Gwarantujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, na miejscu, bez delegacji,
  • Możliwość dodatkowej nagrody miesięcznej,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Pakiet Medicover Sport,
  • System szkoleń,
  • Atrakcyjny pakiet socjalny (świadczenia wypoczynkowe, świąteczne, niskooprocentowane pożyczki, zapomogi bezzwrotne).

Zainteresowane osoby proszę o kontakt pod numerem 537 504 404 - Karolina. Nie odbieram? Napisz sms "elektromonter" - oddzwonię.

BERKER DOMINIS Sp. z o.o. to właściciel marki PracownicyBudowlani.pl. Jesteśmy firmą, która od 20 lat zajmuje się marketingiem personalnym i rekrutacją pracowników. Od 7 lat skupiamy się wyłącznie na branży budowlanej, a dzięki swojemu doświadczeniu skutecznie wspieramy firmy budowlane w prowadzonych rekrutacjach. W ciągu ostatnich 4 lat pomogliśmy 2247 osobom znaleźć pracę u naszych Klientów. Z nami branża budowlana stoi przed Tobą otworem.

  • Praca Legnica
  • Elektromonter Legnica
  • Elektromonter pomiarów Legnica
  • Legnica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584