Elektromonter - Pomiarowiec
  • Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry, Tarnowskie Góry, Śląskie, Polska
Power Solutions Group Sp. z o.o.
1. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Bieżąca modernizacja w zakresie instalacji elektrycznych nN SN
  • Rozbudowy instalacji elektrycznej
  • Nowe Instalacje elektryczne na halach i istniejących zakładach
  • Pomiary w zakresie instalacji elektrycznych nN SN

WYMAGANIA:
  • Minimum 2- letnie doświadczenie w zakresie instalacji elektrycznych nN SN

Mile widziane

  • Wykształcenie wyższe/techniczne
  • Uprawnienia SEP
  • Uprawnienia na zwyżki

OFERUJEMY:
  • Zarobki 7000-9000 brutto, uzależnione od wiedzy i doświadczenia w zakresie instalacji elektrycznych nN SN
  • Stały rozwój oraz podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • Pakiet medyczny
  • Prace w miłej atmosferze
  • Darmowy parking

  • Praca Tarnowskie Góry
  • Elektromonter Tarnowskie Góry
  • Tarnowskie Góry - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 852
    20 183