Elektromonter - Monter instalacji fotowoltaicznych
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
ArcaSolar Sp. z o.o.
26. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Rodzaj kontraktu: Umowa zlecenie, umowa o pracę, Umowa B2B
Miejsce pracy: Polska i zagranica
Wynagrodzenie: 4000-12000 zł w zależności od rodzaju umowy
Obowiązki:
 montaż instalacji fotowoltaicznych
 prace elektryczne
 budowa konstrukcji na farmach fotowoltaicznych
 montaż falowników wraz z zabezpieczeniami po stronie AC i DC
 montaż tras kablowych
 wykonywanie uziemienia i wszelkich pomiarów elektrycznych
 prace związane z montażem konstrukcji dachowych oraz gruntowych
Oczekiwania:
 uprawnienia SEP D powyżej1 kV – mile widziane
 nie boisz się wyzwań i stawiasz na rozwój
 nie masz lęku wysokości
 sumiennie wykonujesz swoje obowiązki
 lubisz pracę zespołową i dobrą atmosferę
 posiadasz prawo jazdy kat. B
Co oferujemy:
 rozwiniesz swoją karierę
 atrakcyjne wynagrodzenie
 szkolenia branżowe
 praca w 3 osobowym zespole
 Możliwość zakwaterowania (dla obcokrajowców): Łódź
Zapewniamy:
 szkolenia specjalistyczne oraz wsparcie techniczne
 ciągłość pracy i stałość zleceń
 profesjonalne narzędzia pracy
 samochód służbowy dla zespołu instalacyjnego
Mile widziane doświadczenie w branży fotowoltaicznej.

  • Praca Łódź
  • Monter Łódź
  • Elektromonter Łódź
  • Elektromonter pomiarów Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064