ELEKTROMONTER LOTNICZY
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
Wojskowe Zakłady Lotnicze NR 1 S.A.
11. 10. 2024

WOJSKOWE ZAKŁADY LOTNICZE NR 1 S.A. W ŁODZIposzukujemy kandydatów z doświadczeniem na stanowisko:ELEKTROMONTER LOTNICZYLiczba wakatów: 6

Obowiązki

  • wykonywanie i montaż wiązek elektrycznych na śmigłowcu,
  • wykonywanie pomiarów elektrycznych,
  • demontaż i montaż agregatów wyposażenia elektro-energetycznego na śmigłowcu,
  • wykonywanie regulacji układów śmigłowca,
  • dobór narzędzi, przyrządów i urządzeń do wykonywanych prac, zgodnie z wymaganiami dokumentacji technicznej.

Wymagania

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne (preferowane elektryczne, energetyczne),
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych i rysunku technicznego,
  • doświadczenie w wykonywaniu wiązek elektrycznych,
  • umiejętność lutowania,
  • umiejętność wykonywania pomiarów elektrycznych,
  • brak przeciwskazań do pracy na wysokości,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1,
  • sumienność, precyzja i dokładność w realizacji zadań,
  • preferowane aktualne świadectwo kwalifikacyjne SEP gr. 1E i gr 2E.

Oferujemy

  • pracę w firmie, będącej liderem rynku lotniczego o ugruntowanej pozycji w branży,
  • umowę o pracę wraz z pakietem świadczeń socjalnych,
  • pakiet opieki medycznej,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • stabilne warunki pracy i wynagrodzenia,
  • dobrą atmosferę w zespole,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

  • doświadczenie w pracy przy obsłudze statków powietrznych,
  • znajomość wymagań norm jakościowych: ISO, AS 9100, PART 145, 21 itp.

  • Praca Łódź
  • Technik mechanik lotniczy Łódź
  • Elektromonter Łódź
  • Elektromonter pomiarów Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 852
    20 183