Elektromonter
  • Bytom
Bytom, Bytom, śląskie, Polska
HR Support
11. 5. 2024

Agencja Personalna HR Support to doświadczony zespół specjalistów. Zapewniamy: Rekrutacje, Kampanie Filmowe i Obsługę Prawną. Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem i empatią, dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów. Nr licencji Agencji: 14952. Obecnie dla jednego z naszych Klientów, firmy wykonawczej, zajmującej się realizacją instalacji elektrycznych w przemyśle np. w branży kolejowej, poszukujemy osoby na stanowisko:
OBOWIĄZKI:

  • okablowywanie instalacji elektrycznych i montaż tras kablowych
  • podłączanie szaf sterowniczych oraz paneli kontrolnych
  • podłączanie instalacji elektrycznych do rozdzielni

WYMAGANIA:

  • wykształcenie techniczne lub zawodowe: elektryk, elektrotechnik lub pokrewne, wymiennie – doświadczenie w zawodzie
  • aktualne uprawnienia SEP
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości (powyżej 3m)
  • umiejętność samodzielnego posługiwania się dokumentacją elektryczną
  • dyspozycyjność do pracy delegacyjnej
  • niekaralność
  • prawo jazdy kat. B

PRACODAWCA OFERUJE:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • atrakcyjne wynagrodzenia
  • ubezpieczenie
  • samochód służbowy

  • Praca Bytom
  • Elektromonter Bytom
  • Elektromonter Bytom Odrzański
  • Elektromonter pomiarów Bytom
  • Bytom - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    122 851
    20 080