Elektromonter
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomorskie, Polska
Sunreef Venture S. A.
14. 9. 2024

Sunreef Yachts jest światowym liderem w projektowaniu i konstrukcji w pełni personalizowanych luksusowych katamaranów żaglowych, motorowych oraz superjachtów o długości od 40 do ponad 200 stóp. Wyjątkowe wielokadłubowce tworzone są dla klientów ceniących sobie niezrównany komfort żeglugi i dzielność morską.

Twój zakres obowiązków:

  • dokonywanie pomiarów wielkości elektrycznych
  • diagnozowanie stanu elementów, układów i urządzeń elektrycznych
  • instalowanie, użytkowanie i obsługiwanie układów oraz dokonywanie prostych napraw
  • układanie przewodów

Nasze wymagania:

  • dobra znajomość instalacji elektrycznych
  • doświadczenie w pracy na stanowisku elektryka/elektromontera
  • dyspozycyjność do pracy 2-zmianowej
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych

Mile widziane

  • uprawnienia sep 1kv

To oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę / kontrakt B2B
  • Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych (płatne extra 50% i 100% do podstawy)
  • Dofinansowanie dojazdów do pracy (pow. 50 km w jedną stronę) do 250 zł/mc
  • Darmowy dojazd z Elbląga
  • Prywatna opieka medyczna Luxmed za 1zł/mc
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Premia za polecenie pracownika (500-1000 PLN)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • parking dla pracowników
  • pakiet relokacyjny
  • dofinansowanie dojazdów do pracy
  • program rekomendacji pracowników
  • zakwaterowanie

  • Praca Gdańsk
  • Elektromonter Gdańsk
  • Elektromonter Pruszcz Gdański
  • Elektromonter Nowy Dwór Gdański
  • Elektromonter Starogard Gdański
  • Elektromonter gdański
  • Elektromonter pomiarów Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567