Elektromonter
  • Zimna Wódka
opolskie, Zimna Wódka, Opolskie, Polska
Kelvion Sp. z o.o.
19. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Montaż urządzeń energoelektronicznych oraz ich poszczególne elementy
  • Pomiary elektryczne
  • Obsługę urządzeń mechanicznych oraz elektrycznych na produkcji
  • Organizowanie własnego stanowiska pracy z uwzględnieniem przepisów i zasad bezpieczeństwa
  • Kontrola jakościowa w trakcie procesu

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie elektryczne/elektroniczne lub doświadczenie zawodowe zdobyte w następujących obszarach: montaż podzespołów elektrycznych, kablowanie szaf elektrycznych lub serwisanta
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Umiejętność obsługi elektronarzędzi
  • Zdolności manualne
  • Dokładność
  • Duża chęć do pracy
  • Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • Uprawnienia pomiarowe SEP

OFERUJEMY:
  • Dajemy rozwój wiedzy technicznej poprzez pracę z doświadczonym, branżowym zespołem. To co nas wyróżnia to unikatowa kultura organizacyjna.
  • Oprócz wynagrodzenia podstawowego masz możliwość uzyskania premii miesięcznej w wysokości 15% wynagrodzenia podstawowego.
  • Wiemy jak ważne są pierwsze miesiące w nowej firmie, dlatego dużą wagę przykładamy do rozwoju nowych pracowników.
  • Otrzymasz kompletne wdrożenie firmowe i stanowiskowe ze stałym mentoringiem przełożonego i członków zespołu. Realne perspektywy rozwoju - rośniesz razem z firmą.
  • Dbamy o zdrowie naszych pracowników, dlatego w ofercie mamy dofinansowanie do kart Multisport oraz prywatnej opieki medycznej. Firma oferuje również dofinansowanie do posiłków.
  • Oferujemy szereg szkoleń wewnętrznych oraz zewnętrznych.

  • Praca opolskie
  • Elektromonter Strzelce Opolskie
  • Elektromonter opolskie
  • opolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584