Elektromonter/Elektryk oraz Pomocnik . Łódź
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
BERKER DOMINIS Sp. z o.o.
9. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Polska Łódzka firma Angopol, działająca w branży elektrycznej,  zatrudni

Elektromontera / Pomocnika elektromontera / Elektryka.

Praca: Łódź i okolice.

Zatrudnienie: legalne – umowa o pracę.

Inwestycja: obiekty przemysłowe oraz linii energetyczne. Zasilanie budynków. Praca na zewnątrz.

Stawka na początek dla Pomocnika 27-30 zł brutto/h,

dla osób z doświadczeniem od 30-35 zł brutto - do negocjacji z kierownikiem.

Praca po 8 godzin dziennie, od 7 do 15, soboty – kto jak chce.

Do Twoich codziennych obowiązków będzie należeć:

-         Prowadzenie prac związanych z budową i eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych średnich i niskich napięć oraz oświetlenia.

Czego oczekujemy od pracownika:

-         Doświadczenia, prawo jazdy kat.B, SEP do 15 kv (dla fachowca), chęć do pracy.

Więcej info pod nr 502 -267 -530

Dzwoń, pisz SMS lub WhatsApp  „Łódź elektryk”, oddzwonimy.

Biuro czynne do 16, po 16 – prosimy o sms.

Zadzwoń i dogadaj się z kierownikiem.

Nr wpisu do KRAZ 13 471

  • Praca Łódź
  • Elektromonter Łódź
  • Elektryk Łódź
  • Elektromonter pomiarów Łódź
  • Technik elektryk Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 881
    18 238