Elektromonter, Elektryk, Elektroinstalator, Pomocnik Elektryka,
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
PERANEK Sp. z o.o. Sp.k.
10. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • - Montaż instalacji elektrycznych i teletechnicznych
  • - Montaż koryt kablowych
  • - Instalacja, konserwacja i naprawa układów elektrycznych
  • - Montaż i podłączanie urządzeń elektrycznych, takich jak oświetlenie, gniazdka czy łączniki
  • - Przeprowadzanie pomiarów i testów instalacji elektrycznych
  • - Diagnozowanie i usuwanie usterek w instalacjach elektrycznych
  • - Przygotowywanie materiałów i narzędzi potrzebnych do wykonywania prac elektrycznych

WYMAGANIA:
  • - Doświadczenie zawodowe jako elektryk
  • - Znajomość i umiejętność obsługi potrzebnego sprzętu i narzędzi elektroinstalacyjnych
  • - Gotowość do nauki i podnoszenia swoich umiejętności w obszarze branży elektrycznej
  • - Aktualne uprawnienia SEP lub równoważne
  • - Prawo jazdy - mile widziane

OFERUJEMY:
  • Stałe zatrudnienie i regularne wynagrodzenie.
  • Wyposażenie w profesjonalne elektronarzędzia firmy Bosch i Hilti.
  • Zakwaterowanie przy pracach delegacyjnych.

  • Praca Warszawa
  • Elektryk Warszawa
  • Technik elektryk Warszawa
  • Elektromonter Warszawa
  • Elektromonter pomiarów Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584