Elektromonter/Elektryk
  • Łowicz
Łowicz, Łowicz, łódzkie, Polska
Przedsiębiorstwo EL-IN Sp. z o.o.
14. 9. 2024

Przedsiębiorstwo EL-IN Sp. z o.o. zatrudni pracowników na stanowisko: elektromonter/elektryk. W przypadku zainteresowania ofertą pracy, prosimy o kontakt telefoniczny - 506 553 337.

Zakres obowiązków:

  • prace montażowe urządzeń elektroenergetycznych nn i SN;
  • budowa linii kablowych nn i SN;
  • budowa linii napowietrznych nn i SN;
  • montaż złącz kablowych, szaf sterowniczych;
  • montaż oświetlenia zewnętrznego;
  • wykonywanie pomiarów.

Wymagania:

  • minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • uprawnienia SEP;
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • dyspozycyjność, dokładność i sumienność;
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej, schematów elektrycznych;
  • gotowość do pracy w delegacji.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanych uprawnień i doświadczenia;
  • niezbędne narzędzia do pracy;
  • nocleg, wyżywienie, dieta delegacyjna (w przypadku pracy w delegacji);
  • możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia, kursy;
  • pakiet benefitów m.in. karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, bony świąteczne, paczki świąteczne dla dzieci, impreza firmowa, wyjazdy firmowe;
  • premie miesięczne, roczne.

  • Praca Łowicz
  • Elektromonter Łowicz
  • Elektryk Łowicz
  • Łowicz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567