Elektromonter / Elektryk
  • Trzebinia
Trzebinia, Trzebinia, śląskie, Polska
Jarex Sp.z.o.o
24. 3. 2024

W związku z dynamicznym rozwojem firma JAREX Sp. z o.o.  poszukuje kandydatów na stanowisko  Elektromonter / Elektryk Napędza Cię Energia Tworzenia i spełniasz poniższe oczekiwania ? Dołącz do nas !

Obowiązki

  • Podłączanie urządzeń elektrycznych
  • Montaż linii kablowych
  • Budowa tras kablowych
  • Montaż głowic i mu f na kablach SN
  • Montaż muf na kablach NN
  • Montaż, podłączenie i uruchomienie urządzeń elektrycznych
  • Montaż urządzeń sterowania i oświetlenia
  • Wykonywanie pomiarów elektrycznych

Wymagania

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Uprawnienia elektryczne do 1 kV lub wyższe
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność, dokładność, uczciwość
  • Gotowość do pracy w delegacji na terenie Polski – miejsca budów prowadzonych przez Spółkę
  • Doświadczenie w branży energetyki odnawialnej
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie, w oparciu o umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy i wyposażenie w ubiór roboczy
  • Zakwaterowanie, ciepły posiłek oraz transport na miejsce pracy
  • Możliwość zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji, zdobywania uprawnień
  • Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv na adres
  • kontakt telefoniczny 693-320-996

=" c-btn c-btn--primary c-btn--large application-button js-application-btn application-button-internal c-btn--red" >Aplikuj

  • Praca Trzebinia
  • Elektromonter Trzebinia
  • Elektryk Trzebinia
  • Trzebinia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714