Elektromonter / Elektryk
  • Strzelce opolskie
Strzelce Opolskie, Strzelce opolskie, Opolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
9. 10. 2024

Firma produkująca wymienniki ciepła poszukuje kandydatów na stanowisko: Elektromonter lub Elektryk.

Wynagrodzenie od 5700zł brutto (zależne od oczekiwań i doświadczenia), 2 zmiany, wolne weekendy.

Nie czekaj, aplikuj!

Oczekujemy

  • Doświadczenia na stanowisku związanych z elektryką lub elektromontażem
  • Umiejętności czytania schematów elektrycznych
  • Mile widziane uprawnienia SEP

Zadzwoń lub aplikuj.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracętymczasową - możliwość przejścia pod zakład już po 3 miesiącach.
  • wynagrodzenieod 5700 zł brutto + premie
  • praca w systemie 2 zmianowym (6-14, 14-22)
  • praca od poniedziałku do piątku -wolne weekendy

Zadania

  • Montaż tras kablowych
  • Montaż instalacji p/poż

  • Praca Strzelce Opolskie
  • Elektromonter Strzelce Opolskie
  • Elektryk Strzelce Opolskie
  • Strzelce Opolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 077
    18 849