Elektromonter (elektroenergetyka)
  • Opole
Opole, Opole, opolskie, Polska
Praca.pl
13. 8. 2024

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Zakres obowiązków:

  • Budowa linii elektroenergetycznych kablowych i napowietrznych NN i SN
  • Budowa i modernizacja EOR oraz oświetlenia kolejowych obiektów infrastrukturalnych
  • Montaż instalacji elektrycznych w obiektach inżynieryjnych oraz kubaturowych
  • Montaż systemów zdalnego sterowania odłącznikami sieci trakcyjnej

Wymagania:

  • 2 lata doświadczenia w branży elektroenergetycznej
  • Brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na wysokości powyżej 3 metrów
  • Mobilność – gotowość do pracy w różnych miejscach Polski
  • Preferowane uprawnienia SEP grupa E
  • Wykształcenie elektryczne lub pokrewne

Pracodawca oferuje:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Bezpłatny posiłek
  • Możliwość uczestnictwa w szkoleniach
  • Transport na miejsce pracy
  • Bezpłatne zakwaterowanie na czas delegacji
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Kartę sportową
  • Opiekę zdrowotną

  • Praca Opole
  • Elektroenergetyk Opole
  • Elektromonter Opole
  • Elektromonter Opole Lubelskie
  • Elektromonter pomiarów Opole
  • Opole - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 988
    19 648