Elektromonter - delegacje Polska/Niemcy - polska umowa
  • Piekary Śląskie
Piekary Śląskie, Piekary Śląskie, Śląskie, Polska
Pracownicy Budowlani Sp. z o.o.
3. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Okablowywanie instalacji elektrycznych i montaż tras kablowych,
  • Podłączanie szaf sterowniczych oraz paneli kontrolnych,
  • Podłączanie instalacji elektrycznych do rozdzielni.

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie techniczne lub zawodowe: elektryk, elektrotechnik lub pokrewne lub doświadczenie w zawodzie elektryka,
  • Aktualne uprawnienia SEP do 1 kV – wymóg konieczny,
  • Brak przeciwskazań do pracy na wysokości (powyżej 3m),
  • Umiejętność samodzielnego posługiwania się dokumentacją elektryczną,
  • Prawo jazdy kat. B, choć niekoniecznie,
  • Zaświadczenie o niekaralności.

OFERUJEMY:

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B na czas nieokreślony,

- Wyjazdy w trybie 3/1 (3 tygodnie praca na wyjeździe i 1 tydzień odpoczynku w domu),

- Elastyczny czas pracy (do uzgodnienia),

- Atrakcyjne warunki wynagrodzenia,

- Ubezpieczenie podróżne,

- Paczki/premie świąteczne,

- Premie uznaniowe,

- Konieczne szkolenia.

  • Praca Piekary Śląskie
  • Elektromonter Piekary Śląskie
  • Piekary Śląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864