Elektromonter- Delegacje 7800 brutto ! Umowa o pracę
  • Kotlin
Kotlin, Kotlin, wielkopolskie, Polska
AGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICE SPÓŁKA AKCYJNA
24. 8. 2024

Aktualnie dla Naszego Klienta z branży energetycznej, szukamy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku: Elektromontera.

Nasz klient jest wieloletnim specjalistą z obszaru energetycznego. Specjalizuje się w budowie oraz remontach linii napowietrznych o napięciach 400 kV, 220 kV i 110 kV. Oferuje również profesjonalny montaż i stawianie konstrukcji słupów kontowych. Dzięki swojemu doświadczeniu oraz zaawansowanemu zapleczu technicznemu, gwarantuje najwyższą jakość usług i niezawodność realizowanych projektów.

Lokalizacja: praca w delegacji na terenie całej Polski. Siedziba firmy: Kotlin, Województwo Wielkopolskie.

Oferujemy:

  • zatrudnienie bezpośrednio w firmie,
  • wynagrodzenie: 36zł/h brutto,
  • darmowe zakwaterowanie, wyżywienie, a także transport,
  • możliwość zarobienia nawet 7900zł brutto (przy wypracowaniu 220h w miesiącu),
  • umowa o pracę
  • praca w godzinach 7:00-17:008-10 godzin pracy dzienne (w zależności od pogody),
  • 10 dni w delegacji, 3-4 dni wolnego,
  • szkolenie w zakresie obsługi elektronarzędzi,
  • praca pod okiem brygadzisty.

Zadania:

  • prace przy budowie słupów i linii energetycznych,
  • modernizacja linii napowietrznych,
  • wykonywanie prac ziemnych,
  • montaż konstrukcji i elementów linii.

Wymagania:

  • uprawnienia SEP gr.1,
  • minimum rok doświadczenia w podobnej branży,
  • brak przeciwskazań do pracy na wysokości powyżej 3 metrów.

Zapraszamy do współpracy- Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. – numer certyfikatu KRAZ 23286 – lider najnowszych rozwiązań w branży HR.

Jak wygląda proces rekrutacyjny?

  • Analiza CV,
  • Kontakt telefoniczny,
  • Rekomendacja,
  • Decyzja.

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą, zachęcamy do składania swoich aplikacji lub kontaktu: 571 243 498

  • Praca Kotlin
  • Elektromonter Kotlin
  • Elektromonter Kotla
  • Kotlin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544