Elektromonter
  • Opoczno
Opoczno, Opoczno, łódzkie, Polska
Polmec Sp. z o.o.
18. 7. 2024

Polmec Sp. z o.o. z siedzibą w Skomlinie (woj. łódzkie) poszukuje elektromonterów do pracy za granicą (cała Europa).

Obowiązki

  • Podstawowym warunkiem do wzięciu udziału w rekrutacji jest rozmowa kwalifikacyjna w siedzibie firmy (Skomlin woj. łódzkie) oraz krótkie sprawdzenie umiejętności praktycznych

Wymagania

  • znajomość schematów elektrycznych
  • uprawnienia SEP do 1kV
  • mile widziane uprawnienia UDT do obsługi wózków jezdniowych/podestów
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • w razie potrzeby gotowość do pracy na zleceniach w Polsce (zjazdy co weekend).

Oferujemy

  • Polską umowę o pracę (pełne składki) lub umowę B2B
  • regularne zjazdy do Polski (co 4-6-8 tyg.)
  • przejazdy i zakwaterowanie po stronie pracodawcy
  • narzędzia oraz odzież roboczą
  • możliwość rozwoju poprzez szkolenia
  • świadczenia socjalne.
  • firmowy strzeżony parking dla osób zostawiających auta w siedzibie firmy

  • Praca Opoczno
  • Elektromonter Opoczno
  • Opoczno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941