Elektromonter
  • Płock
Płock, Płock, mazowieckie, Polska
Polimex - Mostostal S.A.
1. 9. 2024

23_4317054

Obowiązki

  • diagnoza urządzeń w przypadkach uszkodzeń, awarii i innych niesprawności,
  • realizacja usług serwisowych zgodnie z dokumentacją techniczną i wymogami technologicznymi,
  • wykonywanie prób i pomiarów elektrycznych,
  • wykonywanie remontów maszyn i urządzeń elektrycznych.

Wymagania

  • wykształcenie zawodowe,
  • 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku Elektryka,
  • uprawnienia do wykonywania prac kontrolno-pomiarowych SEP w kategorii E minimum do 1 kV, energetyczne do eksploatacji, dozoru urządzeń i instalacji,
  • znajomość schematów elektrycznych (czytanie) i umiejętność samodzielnej pracy na ich podstawie (podłączenia, montaż układów).

Oferujemy

  • stabilną pracę na podstawie umowy o pracę w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pracę z wysoko wykwalifikowaną kadrą,
  • przyjazną atmosferę w młodym, ambitnym zespole,
  • ciekawe wyzwania realizacyjne i dużą samodzielność w działaniach,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu,
  • dofinansowywanie studiów, w tym podyplomowych i doktoranckich, szkoleń i uprawnień,
  • pakiet benefitów (m.in. karta sportowa, opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie, ZFŚS, Pracownicza Kasa Zapomogowo-Pożyczkowa​, program rekomendacji pracowników).

Źródło: Super-Pharm/Praca

  • Praca Płock
  • Elektromonter Płock
  • Elektromonter Mały Płock
  • Elektromonter płocki
  • Elektromonter pomiarów Płock
  • Płock - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567